آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از الویت‏‌های فروشگاه اینترنتی شرکت نوید زراعت ایساتیس بوده است و شرکت نوید زراعت ایساتیس در این راستا می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. با توجه به اینکه تمامی محصولات فروشگاه اینترنتی شرکت نوید زراعت ایساتیس از برند های معتبر تامین می شوند و قبل از ورود به انبار شرکت کنترل می شوند . با این وجود ممکن است مشتریان محترم پس از خرید ، با مسائلی روبرو شوند که در چنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است. و مشمول 72 ساعت  مهلت برای بازگشت کالا می باشند و همچنین اقلامی که به عنوان هدیه‌ از طرف فروشگاه اینترنتی شرکت نوید زراعت ایساتیس همراه سفارش ارسال و در فاکتور فروش با مبلغ صفر ریال درج شده‌اند، مشمول تعویض نیستند.

روال مرجوعی کالا در سایت

فرد مرجوع کننده کالا ظرف ۷۲ ساعت مهلت دارد با ارسال تیکت و تماس تلفنی مرجوعی را می گیرند بعد از تایید ۲۴ ساعت مهلت ارسال کالای مرجوعی به آدرس شرکت را دارد پس از دریافت کالای مرجوعی توسط شرکت وجه کالا و هزینه پست آن را به کیف پول فرد اضافه خواهد شد اگر مشتری تقاضای پول نقد داشته باشد باید با امور مالی شرکت تماس بگیرد و پس از اعلام شماره حساب یکسان با مشخصات ثبت کاربری و وجه به حساب او و واریز میگردد

لطفاً توجه داشته باشید :

– در صورت خرید اعتباری (استفاده از کد تخفیف یا خرید های  بخش شگفت انگیز) پس از نهایی شدن سبد، از نظر قانونی امکان اعمال تغییر در سبد خرید، و تغییر مبلغ فاکتور به دلایل انصراف از خرید، حذف یا تغییر کالا یا تعداد کالا وجود ندارد و اگر مشتری درخواست هرگونه تغییری را داشته باشد، کد تخفیف باطل خواهد شد و امکان برگرداندن مبلغ آن وجود ندارد.

 

شرایط بازگرداندن کالا

استفاده از ضمانت بازگشت چه شرایطی دارد؟

– اگر کالای خریداری شده، ایراد یا اشکال ظاهری داشته باشد.
– اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب سایت مغایرت داشته باشد.
– اگر کالای خریداری شده، آسیب دیدگی یا ایراد فیزیکی و ظاهری داشته باشد.
– وجود مغایرتیا آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی باید حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کالا، به واحد خدمات پس از فروش فروشگاه اینترنتی شرکت نوید زراعت ایساتیس از طریق تلفن همراه با ارسال تیکت یا ایمیل یا مراجعه حضوری اطلاع داده شود.

 

توجه :

– این سرویس شامل اشکال‏‏‌های فنی و ظاهری (شکستگی، خط و خش و مانند آن روی بدنه کالا و بسته بندی کالا) که در اثر استفاده نادرست کاربر پس از تحویل کالا ایجاد شده باشد، مواردی مانند ضربه خوردن نگهداری و استفاده‌ی غیر را شامل نمی‌شود.
– اگر مشتری از خرید خود منصرف شود.
بند 1 :انصراف از خرید و درخواست مرجوعی به کالایی تعلق می‌گیرد که استفاده نشده باشد، و هیچ‌گونه تصرفی یا بازشده درب و پامپ ها در آن صورت نگرفته باشد.
– اگر هنوز سفارش ارسال نشده باشد، باید هر چه سریع‏‌تر به واحد پیگیری سفارشات فروشگاه اینترنتی شرکت نوید زراعت ایساتیس (شماره تلفن 91001818-035 – داخلی شماره 1 و یا شماره همراه 09120352602 ) اطلاع داده شود.
– اگر پس از دریافت کالا مشتری از خرید خود منصرف شود، حداکثر تا 72 ساعت ‏، باید انصراف خود را به واحد خدمات پس از فروش اطلاع دهد. و پس از تاییدی واحد نسبت به عودت ان در مدت 24 ساعت اقدام نماید.
– با استناد به “توجه بند 1” در این حالت، برگرداندن کالا پس از تایید کارشناس خدمات پس از فروش، تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا استفاده نشده باشد، در شرایط اولیه خود باشد، و به همراه همه ملزومات و اقلام همراه آن، ارسال شود. همچنین اگر کالا به‌ همراه هدیه فروخته شده باشد، بازگرداندن هدیه همراه آن نیز الزامی است.
همچنین در صورت انصراف از خرید،هزینه ارسال کالا به عهده مشتری خواهد بود.
– اگر در اثر حمل و نقل، آسیب دیدگی ایجاد شده باشد.
– آسیب‏‏ دیدگی باید حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کالا، به خدمات پس از فروش فروشگاه اینترنتی شرکت نوید زراعت ایساتیس اطلاع داده شود.
– با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت های ‏‏‌حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و فروشگاه اینترنتی شرکت نوید زراعت ایساتیس تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند.
– در صورتی که آسیب‏‌، در لحظه قابل مشاهده باشد، مشتری می‏‌تواند از تحویل گرفتن مرسوله خودداری کند تا جهت بررسی و ارسال مجدد به فروشگاه اینترنتی شرکت نوید زراعت ایساتیس بازگردانده شود.
– در صورت ارسال کالا توسط تحویل اکسپرس فروشگاه اینترنتی شرکت نوید زراعت ایساتیس، لازم است مشتری در حضور مامور تحویل سفارش، سلامت فیزیکی کالا را بررسی و در صورت وجود مشکل یا ایراد از تحویل گرفتن آن خودداری کند. بدیهی است که تحویل گرفتن کالا توسط مشتری به منزله تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود.
– در صورت وجود ایراد در کالایی که توسط پست تحویل داده شده است، مشتری موظف است همان روز نسبت به بازگرداندن آن اقدام کند. هرگونه درخواستی از طرف مشتری تنها پس از تایید و اعلام نظر کارشناسان فروشگاه اینترنتی شرکت نوید زراعت ایساتیس و کارشناسان قابل پیگیری خواهد بود.
-کالای آسیب دیده باید به شکلی مناسب بسته بندی و امده ارسال شود تا کالا دچار اسیب بیشتر نشود.

 

توجه:

پس از بررسی کالاهای مرجوعی توسط کارشناس در صورتی که کالا مشکلی نداشته باشد با مشتری تماس خواهند گرفت و نتوانتد رضایت مشتری با جایگزین کردن محصولی دیگر فراهم کنند مبلغ بعد از کسر هزینه ارسال مسترد خواهد شد.

 

کالا را چطور ارسال کنید؟

– لطفاً قبل از هر اقدامی با کارشناسان پشتیبانی خدمات پس از فروش تماس بگیرید.
– از ارسال کالا بدون هماهنگی با خدمات پس از فروش شرکت نوید زراعت ایساتیس جداً، خودداری کنید.
– برای ارسال، باید کالا در جعبه یا کارتنی مناسب با پوششی و ضربه گیری محکم بسته بندی شود تا کالا از آسیب های دیگر مصون بماند.
— فاکتور همراه کالا ارسال شود و پشت آن مشکل را بنویسید. درصورت ارسال با پست پیشتاز، رسید پستی را نیز به فاکتور منگنه کنید.
– در صورتی که ساکن سایر شهرها هستید، برای بازگرداندن کالا از پست پیشتاز استفاده کنید. لازم به ذکر است که هزینه‌های بازگرداندن کالا به غیر از پست پیشتاز به عهده مشتری است و  تعهدی در قبال این هزینه‌ها ندارد. ولی هزینه پست پیشتاز با ارائه فاکتور و قبض شرکت پست بر اساس تعرفه‌های شرکت پست و طبق قوانین و دستورالعمل‌ها، پس از تایید خدمات پس از فروش به کیف پول مشتری واریز می‌شود.برای دریاف وجه کیف پول باید با واجد مالی شرکت نوید زراعت ایساتیس تماس بگیرید و با ارسال شماره شبای حساب متعلق به ثبت نام کننده سایت وجه را دریافت نمایید

 

از آنجا که واریز هزینه ارسال، منوط به دریافت رسید پستی است، برای اطمینان رسید را به فاکتور منگنه و همراه بسته ارسال کنید.
– اگر ساکن یزد هستید، برای هماهنگی ارسال پیک برای تحویل گرفتن کالا، با فروشگاه اینترنتی شرکت نوید زراعت ایساتیس تماس بگیرید.
– بسته خود را به آدرس زیر ارسال کنید.
استان یزد- بلوار شهید دشتی روبروی بوستان ناجی – شرکت نوید زراعت ایساتیس کد پستی 8949133579 ارسال نمایید